Apartamenty w Polanicy Zdrój

Lokalizacja

Polanica-Zdrój to malowniczo położona miejscowość uzdrowiskowa o niepowtarzalnym klimacie. Poprzez ogrom atrakcji i niezliczone walory, miasto niemal przez cały rok tętni życiem, zarówno za dnia, jak i wieczorami.

Pijalnia wody, park zdrojowy wraz z parkiem szachowym, deptak, liczne restauracje, kawiarnie i bary - to niewątpliwe atuty tego urokliwego miejsca. Na szczególną uwagę zasługują organizowane w wielu miejscach dancingi, z których słynie region i które ściągają tłumy kuracjuszy z pobliskich domów sanatoryjnych. Uroku miastu dodają plenerowe wydarzenia, uliczni artyści, stragany czy ogródki restauracji.
Wyjątkowa jest również przepływająca przez uzdrowiskowe centrum miasta, malownicza rzeka, roztaczająca poprzez swój charakter magiczną aurę, która zachwyca spacerowiczów. Wszystko to razem tworzy niezwykły klimat okolicy, który bez reszty oczarowuje wszystkich bywalców.

Planowany budynek stanie w najlepszej możliwej lokalizacji - przy ul. Chopina, tuż przy przepięknym parku zdrojowym. Znajdując się w sercu uzdrowiskowej części Polanicy-Zdroju, od tego, co w mieście najciekawsze mieszkańców będzie dzielić zaledwie kilka kroków. To właśnie usytuowanie inwestycji, zapewniające dostęp do wszystkich lokalnych atrakcji, wyróżnia Apartamenty Nokturn na tle innych, znajdujących się w miejscowości projektów budowlanych.