Apartamenty w Polanicy Zdrój

Inwestycja

Inwestycja położona jest w Polanicy-Zdroju, pomiędzy ulicami Dębową i Fryderyka Chopina, którego dorobek stał się inspiracją dla jej wdzięcznej nazwy - Apartamenty Nokturn.

Projekt obejmuje budowę zespołu trzech budynków, których idea opierać się będzie o formułę aparthotelu o przeznaczeniu wypoczynkowo-turystycznym.

Domy, o trzech kondygnacjach naziemnych każdy, charakteryzuje typowa dla Polanicy-Zdroju architektura. Spadziste, pokryte dachówką ceramiczną dachy, budynki utrzymane w przytulnym i kameralnym stylu, nietuzinkowe zagospodarowanie terenu wraz z chodnikami oraz meandrującym trawnikiem, każdy detal jest tu dopięty na ostatni guzik.
Całość dopełnia dopracowana, unikalna elewacja, stworzona z wykorzystaniem płyt w kolorze dachówki. Ze względu na położenie w centrum Polanicy-Zdroju, wygląd budynków na etapie projektowania był konsultowany z odpowiedzialnym za uzdrowiskową część Polanicy konserwatorem zabytków.

W ramach inwestycji realizujemy budowę łącznie 36 lokali wraz z garażem podziemnym, w którym znajdą się miejsca do parkowania samochodów oraz rowerów. Lokale na ostatniej kondygnacji budynku są dwupoziomowe. Do części apartamentów na parterze przynależą natomiast ogródki.

Nokturn, który jest spokojną, nastrojową i zrównoważoną formą muzyczną, dającą słuchaczowi chwilę relaksu i odpoczynku, w naszej inwestycji jest synonimem harmonii. Chcemy, aby Apartamenty Nokturn dostarczały właścicielom podobnych doznań.