Apartamenty w Polanicy Zdrój

Atrakcje

Nokturn Apartamenty

Niekwestionowaną zaletą inwestycji jest jej położenie

Miłośnicy sportów zimowych w krótkim czasie dojadą z Polanicy do znanych kurortów narciarskich – Lądek Zdrój, Zieleniec, Sienna, Kudowa Zdój, a także na stoki, zlokalizowane w Czechach. 
Zapewnia nie tylko możliwość aktywnego spędzania czasu i wypoczynku w dowolnie wybranej formie, ale również wyciszenia, relaksu i odprężenia o każdej porze roku.
Zobacz na mapie
Wielbiciele pieszych wędrówek górskich docenią niewielką odległość od najpiękniejszych szlaków Gór Stołowych, Gór Bystrzyckich, Gór Orlickich z ich licznymi atrakcjami - Szczeliniec, Błędne Skały, klimatyczne schroniska górskie – Schronisko na Szczelińcu, Schronisko pod Muflonem, Schronisko Orlica czy Schronisko Jagodna.

Wszystko czego możesz zapragnąć na wyciągnięcie ręki

Na piechurów czekają najpiękniejsze doznania na szlakach turystycznych: Droga Stanisława, Główny Szlak Sudecki, wodospady, jaskinie, doliny, góry i wiele więcej.

Tworzenie Apartamentów Nokturn jest dla nas wyjątkowym przedsięwzięciem

Fanów jednośladów z pewnością ucieszy fakt, iż przez miasto oraz w jego najbliższym sąsiedztwie przebiega ponad 100 km ścieżek rowerowych.
Dodatkowym atutem dla sympatyków aktywności i dzieci są parki linowe, park rozrywki (Kudowa), park miniatur, średniowieczna osada, baseny, liczne muzea (w tym stare, udostępnione do zwiedzania dla turystów kopalnie), wszystko w niewielkiej odległości krótkiej wycieczki samochodem.

Nie zwlekaj i już dziś zarezerwuj swój wymarzony apartament

Apartamenty
Nokturn Apartamenty

Na romantyczne spacery lub imprezowe szaleństwa skocz do Pragi czeskiej

Jeśli szukasz miejsca, w którym połączysz relaks w pięknym kurorcie z imprezowymi szaleństwami w stolicy, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Inwestycja w Polanicy Zdrój to opcja dla osób, które chcą mieć Pragę na wyciągnięcie ręki, a jednocześnie odpocząć w klimatycznej miejscowości, która kusi swoim urokiem i romantyzmem.
W Polanicy Zdrój można wypić leczniczą wodę w parku, a wieczorem rozerwać się w Pradze. Czego chcieć więcej? Inwestuj w swoje zdrowie i dobrą zabawę!
Skontaktuj się z nami